ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення містобудівної документації (детального плану території для розміщення автозапра…


Виконавчий комітет міської ради, керуючись ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» пунктом 42 ст. 26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повідомляє, що на підставі рішення Синельниківської міської ради від 10.09.2020 №1097-52/VII «Про надання згоди на розроблення детального плану території для розміщення автозаправного комплексу по вул. Садова129В у м. Синельниковому Дніпропетровської області» розроблений детальний план території для визначення можливості розміщення автозаправного комплексу.

Містобудівна документація розробляється з метою визначення можливості розміщення автозаправного комплексу на вільній від забудови території, що знаходиться на вулиці Садова, 129В в м. Синельникове. Основні техніко-економічні рішення: загальна площа земельної ділянки – 0,0270 га, кількість заправок на добу - 80 заправок, кількість заправних колонок -1 колонка, категорія заправки - АЗК-1 мала, класифікація заправки - АЗК типу «А» з підземним розташуванням резервуарів (двостінні), загальною місткістю до 40 м3.

Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Синельниківської міської ради. Розробник детального плану території – Дніпровська філія Державного підприємства «ДНД ПВІ «НДІпроектреконструкція» (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих робіт, пов’язаних із створення об’єкта архітектури Соколова І.А серія АА №002888). Фінансування робіт по розробленню містобудівної документації передбачається за кошти інвесторів без використання бюджетних коштів.

Громадське обговорення містобудівної документації починається з 05.11.2020. Детальне ознайомлення із містобудівною документацією, графічними матеріалами можливе на офіційному веб-сайті Синельниківської міської ради та в приміщенні відділу архітектури та містобудування міської ради за адресою: вул. Довженка, 36 кабінет №16, приймальні дні вівторок, четвер з 9-00 год. до 16-00 год. тел. 4-22-36.

Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово з 05.11.2020 по 05.12.2020 за адресою: 52500 м. Синельникове вул. Каштанова, 14, відділ архітектури та містобудування міської ради. Відповідальний за розгляд пропозицій - начальник відділу архітектури та містобудування Шеремет С.С.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил.

До участі у громадських обговореннях містобудівної документації запрошуються повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати міської ради.

Термін подачі письмових пропозицій (зауважень) закінчується 05.12.2020.

Начальник відділу

архітектури та містобудування

Синельниківської міської ради С.С. ШЕРЕМЕТ

Детальний план території для розміщення автозаправного комплексу по вул. Садова 129В в м. Синельникове, Дніпропетровської області


Прес-служба СМР - 06.11.2020.