Дмитро Зражевський про ситуацію в місті на вечір 31 січня

Протягом дня неодноразово лунали сирени. Обійшлося без надзвичайних ситуацій. Маємо всі умови для роботи та життя. Безмежна подяка героям та героїням за наш захист! Дотримуємось правил, які диктує нам воєнний стан! Бережімо одне одного! Все буде Україна! Усім нам ночі без тривог!

Прес-служба СМР, 31.01.2023

Пам'ятаємо кожного...

О 9.00 загальнонацiональна хвилина мовчання за українцями, загиблими у вiйнi з російським агресором. Пам’ятаємо кожного!

Прес-служба СМР, 31.01.2023

Дмитро Зражевський про ситуацію в місті на ранок 31 січня

31 січня. Вівторок. Доброго ранку, місто! Ніч минула спокійно. На цей час у нас без надзвичайних подій. Погодинне відключення електроенергії продовжується. Не нехтуємо сигналами сирен! Віримо в ЗСУ, в нашу Україну! Мирного та безпечного дня всім!

Прес-служба СМР, 31.01.2023

Дмитро Зражевський про ситуацію в місті на вечір 30 січня

День із тривогами, але завдяки сміливим та відважним захисникам і захисницям – ми в безпеці. Проте наголошую: дотримуйтесь правил під час повітряної тривоги. Електроенергія надходить до побутових споживачів погодинно. Радіаційний фон у нас в нормі. Водіїв та пішоходів прошу бути обережним…

Прес-служба СМР, 30.01.2023

Інформація про народжуваність

За минулий тиждень у пологовому відділенні Синельниківської центральної міської лікарні народилося 6 немовлят: 1 дівчинка та 5 хлопчиків. Сердечно вітаємо сім՚ї з поповненням та цією радістю! Будьте щасливі, живіть мріями, що будуть здійснюватися під мирним небом України! Гармонії вам та дост…

Прес-служба СМР, 30.01.2023

© 2023 Supported by Gray