За минулий тиждень у пологовому відділенні Синельниківської центральної міської лікарні на світ народилося 3 немовлят: 2 дівчинки та 1 хлопчик!
Громада вітає щасливих батьків немовлят!
Дякуємо медичному персоналу за появу на світ діточок!
Нехай діточки ростуть у люблячих міцних сім'ях, де завжди панують довіра та любов, затишок та спокій!
Усім мирного та тихого життя!
Прес-служба СМР - 22.06.2026.