Logo

Telegram
Facebook

Життя продовжується!


За минулий тиждень у пологовому відділенні Синельниківської центральної міської лікарні на світ народилося 3 немовлят: 2 дівчинки та 1 хлопчик!

Громада вітає щасливих батьків немовлят! 
Дякуємо медичному персоналу за появу на світ діточок!

Нехай діточки ростуть у люблячих міцних сім'ях, де завжди панують довіра та любов, затишок та спокій!

Усім мирного та тихого життя!

Аудіоверсія:

Прес-служба СМР - 22.06.2026.

Українська
Англійська