Logo

Telegram
Facebook

Вітаємо юних боксерів з перемогами!

На початку березня на базі спортивного комплексу «Джеп» м.Дніпра пройшов турнір з боксу серед юніорів та школярів.

Змагання відбулися за ініціативи Синельниківської міської громадської організації «Федерація Боксу», яку очолює Олексій Решетняк, за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради під керівництвом Юлії Петрукович.

У турнірі взяли участь боксери з міст: Днiпро, Синельникове, смт Васильківка, які змагалися у вагових категоріях: 44,48, 50, 64,75 кг.

До складу синельниківської команди ввійшли 18 учасникiв- вихованців міської «Федерації Боксу», які здобули високі результати: 12 боксерiв вибороли першу сходинку п’єдесталу переможців, 6 спортсменів здобули друге мiсце.

Вітаємо наших юних спортсменів - боксерів та їхнього наставника Олексія Решетняка з вагомими здобутками! Бажаємо всім здоров я, миру та нових високих досягнень!