Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності.
Що таке соборність? Це - духовне єднання всіх територій, які історично належали українському народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. Також соборність означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ як вільну, суверенну, демократичну, правову й соціальну.
З нагоди цього свята працівники міської дитячої бібліотеки підготували книжкову виставку «Україна - соборна, вільна, сильна».
На виставці представлена література, яка висвітлює тернистий шлях України до соборності та процеси державотворення і формування території української незалежної держави.
Відвідувачам також презентовано історичну довідку «В єднанні - сила і міць».
adm. - 22.01.2023.