Через порив водогону на вводі до міста, виникли проблеми з водопостачанням в окремих районах. Завершуємо ремонтні роботи. Орієнтовний час відновлення водопостачання – сьогодні, 20.00.
Газо-, електропостачання, зв’язок, громадський транспорт – без перебоїв.
Протягом дня часто лунають сирени. Вкотре наголошуємо: вони сповіщають про повітряну небезпеку. Почувши сирени – проходимо в безпечне місце! Не нехтуйте цим простим правилом задля збереження свого життя, життя своїх рідних!
Дякуємо всім небайдужим громадянам за будь-яку допомогу у тилу!
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
Тихого вечора всім та спокійної ночі!