Книги, що написали військові й цивільні, про російсько-українську війну почали формувати окрему нішу після 2014 року. Новим поштовхом для створення воєнної літератури став початок повномасштабного вторгнення рф в Україну.
Книги про війну — це завжди боляче. Ми не встигли оговтатися від попередніх війн, а зараз переживаємо нові страждання і читати про війну ще важче.
Війна в нашій країні — це не лише боротьба за території, але й битва за ідентичність, свободу та майбутнє.
Ця трагічна сторінка сучасної історії залишає по собі численні свідчення у вигляді документальних матеріалів, спогадів, аналітики та художньої літератури. Книги про війну допомагають зрозуміти її глибину, відчути біль та надію тих, хто бореться, і тих, хто чекає.
До уваги відвідувачів міської дитячої бібліотеки пропонується добірка книг «Герої фронту і тилу».
У цій підбірці зібрані твори, які проливають світло на події війни в Україні: від особистих історій захисників і цивільних до аналітичних досліджень причин і наслідків. Це книжки, які надихають, зворушують і залишають слід у душі кожного читача.
"Звертайте увагу на творчість очевидців, бо це те мистецтво факту, яке не потребує жодної додаткової верифікації", — поетка й парамедикиня Олена Герасим'юк про ветеранську літературу.
За інформацією міської дитячої бібліотеки
поличка з книгами на тему: "Герої фронту і тилу". Продовження виставки - на столику, що стоїть поряд.
Прес-служба СМР - 02.12.2024.