8:10.
Сорок дев‘ятий день повномасштабної війни.
Доброго ранку, Дніпропетровщино. Сьогоднішній ранок дійсно добрий, бо він – мирний. Сигнали тривоги були, але надзвичайних ситуацій в області не сталося. Жодного «денацифікатора» на території регіону немає, так само як немає і техніки окупантів. Жодного прильоту ворожої ракети.
Перші звіти щодо обстановки в громадах отримав вже о 5:05 ранку.
Дякую очільникам міст та селищ за відповідальний підхід до роботи! Зараз у всіх громадах області спокійно. Дуже хочу отримувати такі повідомлення щоранку до самої Перемоги.
Збройні сили повністю контролюють підступи до області.
Дніпропетровщина – це Україна.
Була, є і буде завжди!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
adm. - 13.04.2022.