20:25
Вісімдесят третя доба боротьби проти російських окупантів.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Сьогодні ворог з «Градів» обстріляв прикордонні території села в Широківській громаді. Один зі снарядів впав в городи, перебив лінії електропостачання.
На щастя, ніхто з людей не постраждав, всі будинки цілі. Це головне.
У всіх інших громадах нашої області наразі все спокійно. Ситуація контрольована.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
На Дніпропетровщині розширився перелік територій, які постраждали у зв‘язку з військовою агресією. Кілька днів тому до цього списку внесли Великомихайлівську громаду, нині – ще Маломихайлівську, Покровську та Межівську громади. Всі – в Синельниківському районі.
Минулого тижня
Дніпропетровська обласна рада звернулася до військової адміністрації з проханням подати клопотання до Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій щодо внесення вищевказаних громад до відповідного переліку. Ми отримали результат, якого очікували, продовжуємо працювати в інтересах жителів області.
Внесення в список Мінреінтеграції означає, що мешканці цих територій, чиє житло було ушкоджено внаслідок обстрілів і які вже виїхали чи планують виїхати з території громади, зможуть:
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
оформити статус внутрішньо переміщеної особи;
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
отримувати щомісячні виплати від держави;
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
отримати компенсацію за ушкоджене чи знищене житло.
Нагадаю, що до цього списку раніше вже були внесені Широківська та Зеленодольска громади, які знаходяться в Криворізькому районі.
Щиро сподіваюся, що список Міністерства реінтеграції більше не поповнюватиметься.
Вірю в нашу Перемогу.
Здолаємо ворога, відбудуємо Україну.
adm. - 17.05.2022.