Дмитро Зражевський про ситуацію в місті на ранок 09 лютого

09 лютого. Четвер. Доброго ранку, місто! Ситуація у громаді спокійна. Поки без тривог і надзвичайних подій. Продовжують діяти графіки стабілізаційних відключень електроенергії. Не забуваємо про дотримання правил та вимог воєнного часу! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Прес-служба СМР, 09.02.2023

Дмитро Зражевський про ситуацію в місті на вечір 08 лютого

Триває 350 доба повномасштабного вторгнення рф в Україну. Отримали повідомлення про загибель на війні синельниківця МАЗАНКИ Олександра Володимировича. Надзвичайно болісно…Від імені всієї нашої громади висловлюю найщиріші слова підтримки та втіхи для близьких, рідних Олександра. Світла пам’ять Ге…

Прес-служба СМР, 08.02.2023

Місто втратило ще одного захисника

Місто втратило ще одного захисника Продовжується битва за територіальну цілісність і незалежність України. Ціною власного життя тисячі українців рятують рідну землю від російської навали. На жаль, у цій боротьбі країна втрачає кращих синів та дочок – мужніх, відважних, справжніх патріотів. Ст…

Прес-служба СМР, 08.02.2023

Пам'ятаємо кожного...

О 9.00 загальнонацiональна хвилина мовчання за українцями, загиблими у вiйнi з російським агресором. Пам’ятаємо кожного!

Прес-служба СМР, 08.02.2023

Дмитро Зражевський про ситуацію в місті на ранок 08 лютого

08 лютого. Середа. Доброго ранку! Ніч минула з тривогою, проте в місті без змін: все стабільно. Живемо в робочому ритмі. Вдячні всім, завдяки кому зустріли новий день! Успішної середи! Чистого неба!

Прес-служба СМР, 08.02.2023

© 2023 Supported by Gray