ЗВІТ про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Синельниківської міської ради за вересень 2021 року


Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у вересні 2021 року було розглянуто 195 звернень. З них письмових – 94, за допомогою телефону – 4, на особистому прийомі міського голови – 12.

Через органи влади надійшло 85 звернень: від державної установи «Урядовий контактний центр» – 49, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 36.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 103 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 2 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 48 заявників, знаходиться на розгляді 42 звернення.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 193, повторні – 2; дублетне - 0, неодноразові – 0.

За формою надходження: на особистому прийомі – 12; поштою – 94, через органи влади – 85; ч/з засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 4.

За видами: заяви – 192; скарги – 3, пропозиції – 0.

За статтю авторів звернень: жіноча – 127, чоловіча – 65, анонім – 3;

За типом: листи – 114; усне – 81; електронне – 0.

За суб′єктом: індивідуальні – 179; колективні – 13; анонім – 3.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 61 громадянин пільгових категорій: 46 пенсіонерів, 3 учасника АТО, 1 особа з інвалідністю І групи, 4 особи з інвалідністю ІІ групи, 4 особи з інвалідністю ІІІ групи, 2 дитини війни, 1 багатодітна сім’я. Від інших категорій громадян надійшло 3 звернення, 133 звернення надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: комунальне господарство (86), економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво (33), соціальний захист (11), земельні відносини, аграрна політика (11), житлова політика (10), охорона здоров’я (10), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (9), праця і заробітна плата (6), екологія та природні ресурси (4), діяльність місцевих органів виконавчої влади (3), діяльність підприємств та установ (3), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (1), освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (1), транспорт і зв’язок (1), фінансова, податкова митна політики (1), інше (2).

Згідно з затвердженим графіком міським головою та його заступником проведено 4 особистих прийоми громадян: 2 особистих прийоми в приміщенні міської ради, 1 виїзний прийом у приміщенні Синельниківського міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора – 1» й 1 виїзний прийом у приміщенні Синельниківського міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора – 2», на яких побувало 12 громадян. В ході прийому порушувались питання виділення земельної ділянки на території міста, санітарної обрізки дерев, виділення житла на території міста, надання матеріальної допомоги на лікування, підключення зовнішнього освітлення на прибудинковій території багатоквартирного будинку тощо.


виконком - 07.10.2021.