ЗВІТ про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Синельниківської міської ради за травень 2020 року


Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у травні 2020 року було розглянуто 77 звернень. З них письмових – 34, за допомогою телефону – 6, на особистому прийомі – 2.

Через органи влади вищого рівня надійшло 35 звернень. Найбільше звернень виконавчий комітет міської ради отримав від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 19, від державної установи «Урядовий контактний центр» – 16.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 27 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 2 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 29 заявників, знаходяться на розгляді 19 звернень.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 76, повторні – 2; дублетне - 0, неодноразові – 0.

За формою надходження: на особистому прийомі – 2; поштою – 34, через органи влади – 35; ч/з засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 6.

За видами: заяви – 68; скарги – 9.

За статтю авторів звернень: жіноча – 53; чоловіча – 23; анонім – 1;

За типом: листи – 52; усне – 24; електронне – 1.

За суб′єктом: індивідуальні – 73; колективні – 3; анонім – 1.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 38 громадян пільгових категорій: 22 пенсіонера, 1 особа з інвалідністю І групи, 2 особи з інвалідністю ІІ групи, 4 учасника бойових дій, 2 учасника АТО, 3 дитина війни, 1 учасник війни, 1 особа з інвалідністю внаслідок війни, 1 одинока мати, 1 дитина. Від інших категорій громадян надійшло 6 звернень, 33 звернення надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: соціальний захист (41), комунальне господарство (8), праця і заробітна плата (5), житлова політика (4), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (3), охорона здоров’я (3), містобудування та архітектура (2), транспорт і зв'язок (2), екологія та природні ресурси (2), економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво (1), освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (1), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (1), земельні відносини, аграрна політика (1), інше (3).


виконком - 04.06.2020.