Logo

Telegram
Facebook

Відбулося засідання координаційної ради


23.11.2022 року відбулося чергове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми. В ході засідання розглянуто актуальні питання сьогодення.

Зокрема, заступник голови Олена Захарова зосередила увагу членів ради щодо наданих повноважень у сфері здійснення заходів щодо вчинення домашнього насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, наголосила на необхідності вчасного взаємоінформування про виявлені факти домашнього насильства.

Проаналізовано ситуацію щодо домашнього насильства в умовах воєнного стану. За інформацією Синельниківського районного управління поліції Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області, кількість випадків домашнього насильства по місту, в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року, зменшилася.

Анна Кушнарьова, старший інспектор Синельниківського міськрайонного відділу Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, проінформувала присутніх про проведену роботу по відношенню до засуджених осіб за злочини, пов’язані із застосуванням насильства відносно членів родини або колишнього подружжя. Доповідач наголосила на важливих аспектах у роботі Центру.

З метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, розроблено та затверджено заходи в рамках проведення Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства». Інформацію про заходи рекомендовано розмістити в соціальних мережах на Інтернет сторінках закладів освіти, також проінформувати учасників освітнього процесу.

На виконання листа Офісу Президента України від 19.09.2022 №41-01/1034 ознайомлено всіх членів координаційної ради з пам’яткою «Дорожня карта дії родини у випадках, якщо член родини, зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО), правоохоронних органів, пропав безвісті, потрапив у полон чи загинув».

У разі потреби кожен мешканець міста може ознайомитися з цією пам’яткою за посиланням: https://cutt.ly/kV7QN7L.


Прес-служба СМР - 25.11.2022.