Logo

Telegram
Facebook

Тривають громадські обговорення щодо перейменування вулиць


Шановні мешканці міста!
Нагадуємо, що з 26.05.2022 по 25.07.2022 в м.Синельникове проходять громадські обговорення щодо перейменування трьох вулиць: Московська, Новомосковська, Белгородська.

До участі у громадських обговореннях запрошуються повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території нашої громади, юридичні особи, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Пропонуються такі варіанти назв:
🔸вулиці Московська: Волонтерська, Багряна, Пилипа Орлика;
🔸вулиці Новомосковська: Визволителей, Щаслива, Гайдамацька;
🔸вулиці Белгородська: Соборна, Живописна, Джерельна.

Пропозиції (зауваження) учасники громадського обговорення подають по 25.07.2022 у письмовій чи усній формі, надсилають електронною поштою на адресу: info@sinmr.dp.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, або на поштову адресу: 52500, вул. Каштанова, 14, відділ архітектури та містобудування міської ради. Контактні телефони: 073-268-71-43, 073-268-71-44.
Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Свій варіант нової назви вулиці можна обрати, заповнивши анкету на вебсайті міської ради за посиланням: https://sinrada.gov.ua/entry/opituvannja-pro-varianti-perejmenuvannja-vulic-mista.

Напишіть, зателефонуйте, заповніть гугл форму! Важлива думка кожного!


Прес-служба СМР - 07.06.2022.