Logo

Telegram
Facebook

Щодо надання окремих соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа ВПО


Управління праці та соціального захисту населення  міської ради інформує


Експериментальний проєкт щодо надання окремих соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб. 
У межах експериментального проєкту Міністерства соціальної політики України, що розпочався з 1 квітня цього року та триватиме до кінця 2024 року, два санаторії сфери управління Міністерства соціальної політики надаватимуть соціальні послуги деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України № 248 від 21.03.2023 року.


Йдеться про спеціалізований Трускавецький санаторій “Батьківщина”, що на Дрогобиччині, та спеціалізований Миргородський санаторій “Слава“. Санаторії надаватимуть найбільш затребувані соціальні послуги на безоплатній основі внутрішньо переміщеним особам з числа осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, які перемістилися з тимчасових пунктів, розташованих в районі проведення воєнних (бойових) дій чи які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване чи непридатне для проживання внаслідок пошкодження і які подали заявку на відшкодування відповідних втрат.


Які соціальні послуги будуть надаватись:
надання притулку (тривалістю надання послуг одній особі – не більше як 6 місяців;
підтримане проживання; - догляд стаціонарний (не більше як 50 особам) (санаторій Батьківщина);
соціальна адаптація;
стаціонарного догляду.


Умовою для надання соціальних послуг є наявність довідки про взяття на облік ВПО.
Рішення приймається з врахуванням комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи (для надання послуги стаціонарного догляду).


Для отримання соціальних послуг особа, яка їх потребує, подає заяву та відповідний пакет документів до управління праці та соціального захисту населення Синельниківської міської ради, телефон для довідок: 063-466-57-59.

Аудіоверсія:

Прес-служба СМР - 11.09.2023.