Logo

Telegram
Facebook

Санаторно-курортне лікування учасників АТО в 2018 році


Порядок забезпечення в 2018 році санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції, регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» (зі змінами). Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення міської ради.

Учасники антитерористичної операції забезпечуються безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості:

  • учасники бойових дій - не частіше ніж один раз на рік строком на 18-21 день;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни - позачергово щороку строком на 18-21 день;
  • постраждалі учасники Революції Гідності - не частіше ніж один раз на рік строком на 18-21 день;
  • учасники війни - не частіше ніж один раз на два роки строком на 18-21 день.

Порядком передбачено вільний вибір учасниками антитерористичної операції санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування.

Тобто, учасники АТО самостійно обирають санаторій для оздоровлення, після чого звертаються до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги.

При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначається щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.

ЯК ОТРИМАТИ ПУТІВКУ

Відповідно до постанови КМУ від 31 березня 2015 року № 200 для одержання путівки особа повинна перебувати на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

Щоб стати на облік необхідно подати до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації:

  • заяву,
  • медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о,
  • копію посвідчення УБД або інваліда війни,
  • копію військового квитка (за наявності),
  • копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

За учасниками антитерористичної операції, які перебувають на обліку, але не отримали безоплатну путівку в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи за формою № 070/о, якщо строк дії попередньої довідки закінчився.

До уваги учасників АТО, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення для забезпечення безоплатною путівкою!

Якщо строк дії медичної довідки за формою № 070/о, на підставі якої Вас ставили на облік для забезпечення путівкою, закінчився, протягом шести місяців з дня закінчення її строку дії Вам необхідно поновити вказану довідку. В разі не надання до управління праці та соціального захисту населення поновленої медичної довідки за формою № 070/о протягом шести місяців – Вас буде знято з обліку.

За детальною інформацією просимо учасників АТО звертатися до управління праці та соціального захисту населення Синельниківської міської ради за адресою: вул. Довженка, 36 ( каб. 4) або за телефоном: 063-466-57-59.


Прес-служба СМР - 30.03.2018.

Українська
Англійська