Logo

Telegram
Facebook

Про зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб


До уваги мешканців міста!

Постановою №1094 від 30.09.2022 внесено зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб.

1. Розмір компенсації за розміщення ВПО збільшено вдвічі.
У період з 1 жовтня 2022 року по 31 березня 2023 року сума компенсації визначається на рівні 30 гривень за кожен людино-день. Це орієнтовно 900 гривень на місяць.

2. Обмежено перелік осіб, за яких можна отримати компенсацію.
Починаючи з жовтня компенсацію можна отримати за розміщення ВПО:
- які перемістилися з Криму чи Севастополя, або громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);
- житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження.
Перелік таких громад затверджений наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року за №75 і формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних і Київської міської військових адміністрацій і постійно оновлюється.

3. Товариство Червоного Хреста України визначено органом, який буде здійснювати компенсацію за розміщення ВПО нарівні з держбюджетом.

✔️Нагадуємо, що особа, яка розмістила внутрішньо переміщених осіб, не пізніше ніж протягом наступного дня з дня розміщення, повинна повідомити про це в управління праці та соціального захисту населення міської ради. Контактний телефон: 0634665773.

✔️Також в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості, потрібно подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні.
Для отримання компенсації особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до управління праці та соціального захисту населення міської ради заяву про отримання компенсації.


Прес-служба СМР - 11.10.2022.