Про робочу зустріч з представниками ГО "Промінь Дніпро"


У залі засідань Синельниківської райдержадміністрації 27.01.2022 року відбулась робоча зустріч з представниками ГО "Промінь Дніпро", департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації, Комунального закладу "Дніпропетровський центр соціально-психологічної допомоги" та представниками суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми та домашньому насильству.

Основними темами для обговорення були:

- ситуація в області щодо торгівлі людьми;

- зміни в законодавстві та державне фінансування з вищезазначених питань;

- діяльність Комунального закладу "Дніпропетровський центр соціально-психологічної допомоги".

Директор КЗ Дніпропетровський центр соціально-психологічної допомоги" Маріанна Міщенко розповіла про роботу Центру, головною метою якого є надання невідкладних психологічних, соціально-побутових, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, інформаційних та юридичних послуг, а також послуг із працевлаштування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах (зокрема спричинених стихійним лихом, учиненням стосовно них злочину, насильством у сім’ї) для сприяння їх якнайшвидшому поверненню до нормальних умов життєдіяльності.

Центр надає допомогу та соціальні послуги в умовах цілодобового стаціонару з наданням тимчасового притулку, в умовах денного стаціонару та одноразових зустрічей без забезпечення притулком, а також шляхом консультування за допомогою телефонного та електронного зв’язку.

За необхідності – в окремих випадках Центр може надавати особам, які звернулись, тимчасовий притулок на час проведення з ними роботи та вирішення їх проблем.

До Закладу не приймаються особи:

  • які перебувають в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;
  • із симптомами хвороби в гострому періоді або в періоді загострення хронічних захворювань;
  • психічно хворі;
  • що потребують постійного стороннього догляду і не в змозі самостійно себе обслуговувати.

Зарахування до Центру осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснюється згідно з наказом директора Центру, що видається на підставі:

  • письмової заяви особи (у разі звернення сім’ї – особистої заяви всіх повнолітніх її членів), яка звернулася до центру, за наявності документа, що посвідчує особу, та виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (облікова форма № 027/о);
  • письмового клопотання місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування або центру соціальних служб для сім’ї та молоді.

Максимальний строк перебування особи з наданням тимчасового притулку у Центрі становить 90 діб.

Контакти Центру:

Адреса: м. Дніпро, пр. О.Поля,
буд. 83/2, оф. 315 (ІІІ поверх)

(гуртожиток №2 Педагогічного коледжу)
Телефони:(056) 376 -53-83
(056) 748-07-39; 0962776200
E-mail:social-help@yandex.ru

Голова правління громадської організації «Промінь Дніпро» Олена Моргун розповіла про взаємодію з питань запобігання торгівлі людьми та нагадала куди саме необхідно звертатись постраждалим особам для захисту своїх прав.

У результаті зустрічі узгоджено про проведення спільних заходів з інформування населення з питань протидії торгівлі людьми та домашнього населення та розповсюдження інформаційних буклетів, плакатів та листівок.

Зустріч була цікавою та змістовною.

-1.jpg
-2.jpg


Прес-служба СМР - 01.02.2022.