Про результати засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання…


30 червня 2023 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій Бірюков провів засідання координаційної ради з  питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при міській раді гендерної політики, протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів міської ради, правоохоронних органів, служб, центр пробації, які займаються питаннями сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Заступниця голови координаційної ради Олена Захарова ознайомила присутніх з Державною цільовою соціальною програмою протидії торгівлі людьми на період до 2025 року, затвердженої розпорядженням  Кабінету Міністрів України  від 2 червня 2023 року №496-р. Наголосила на пріоритетних завданнях цієї Програми, що стосуються органів  місцевого самоврядування. 

Представники Синельниківського районного управління поліції, Синельниківського міського центру соціальних служб, служби у справах дітей міської ради повідомили про ситуацію в громаді щодо фактів вчинення насильства в сім’ях та проведення роботи з потерпілими   від насильства та кривдниками. Проінформували про налагодження співпраці з питань попередження домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства.

Підсумовуючи обговорення, голова координаційної ради Сергій Бірюков  наголосив, що потрібно й надалі продовжувати взаємну співпрацю та робити взаємні кроки щодо попередження домашнього насильства в сім’ї, проводити спільні заходи.

 

 

 


Прес-служба СМР - 04.07.2023.