ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення містобудівної документації


ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення містобудівної документації

(Детальний план території для будівництва житлових будинків по вул. 95 Прикордонного загону (в районі будинку №200 по вул.Коцюбинського Михайла) у м.Синельникове, Дніпропетровської області)

Виконавчий комітет міської ради, керуючись ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні» пунктом 42 ст. 26  закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повідомляє, що на підставі рішення Синельниківської міської ради від 01.10.2021 № 225-10/VIІI «Про надання згоди на розроблення детального плану території для будівництва житлових будинків по  вул. 95 Прикордонного загону (в районі будинку №200 по вул. Коцюбинського Михайла) у м.Синельникове, Дніпропетровської області» розроблений детальний план території для визначення можливості розміщення трьох земельних ділянок під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських споруд і будівель.

Містобудівна документація розробляється з метою визначення можливості розміщення трьох земельних ділянок під садибну забудову, що знаходяться на вул. 95 Прикордонного загону у м.Синельникове. Основні техніко-економічні рішення: територія в межах детального плану – 0,2566 га: площа земельної ділянки №1 – 0,0854 га, земельної ділянки №2 – 0,0855 га, земельної ділянки №3 – 0,0856 га, гранична поверховість – 1-2 поверхи.

Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Синельниківської міської ради. Розробник детального плану території – ТОВ «Арела-Будінвест» (ліцензія серія АД№031041). Фінансування робіт по розробленню містобудівної документації передбачається за кошти інвесторів без використання бюджетних коштів.

Громадське обговорення містобудівної документації  починається з 12.10.2023. Детальне ознайомлення із містобудівною документацією, графічними матеріалами можливе на офіційному вебсайті Синельниківської міської ради та в приміщенні відділу архітектури та містобудування міської ради, приймальні дні: вівторок, четвер з 9-00 год. до 16-00 год.,  тел. 05663-4-22-36.

Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово з 12.10.2023 по 12.11.2023 до відділу архітектури та містобудування міської ради. Відповідальний за розгляд пропозицій - начальник відділу архітектури та містобудування Світлана Шеремет.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил.

До участі у громадських обговореннях містобудівної документації  запрошуються повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території,  щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України,  депутати  міської ради.

Термін подачі письмових пропозицій (зауважень) закінчується 12.11.2023.

 Начальник відділу архітектури та містобудування  

Синельниківської міської ради    Світлана ШЕРЕМЕТ

Детальний план території    дивитися тут


Прес-служба СМР - 12.10.2023.