Logo

Telegram
Facebook

ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення містобудівної документації (детального плану території для реконструкції житлов…


ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення містобудівної документації (детального плану території для реконструкції житлового будинку під магазин по вул.Козацька,16а у м. Синельниковому Дніпропетровської області)

Виконавчий комітет міської ради, керуючись ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» пунктом 42 ст. 26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повідомляє, що на підставі рішення Синельниківської міської ради від 24.12.2020 № 19-3/VII «Про надання згоди на розроблення детального плану території для реконструкції житлового будинку під магазин по вул.Козацька,16а у м. Синельниковому Дніпропетровської області» розроблений детальний план території для визначення можливості розміщення на земельній ділянці магазину.

Містобудівна документація розробляється з метою визначення можливості використання земельної ділянки під магазин шляхом реконструкції існуючого житлового будинку під об’єкт торгівлі, що знаходиться на вулиці Козацька, 16а у м. Синельниковому. Основні техніко-економічні рішення: загальна площа проєктних робіт – 0,133 га, площа забудови– 80 кв.м., площа будинку, що реконструюється 43,1 кв.м., гранична висота будівлі – до 10,00 м.

Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Синельниківської міської ради. Розробник детального плану території – ТОВ «Арела-Будінвест» (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих робіт, пов’язаних із створення об’єкта архітектури серія АА №001423). Фінансування робіт по розробленню містобудівної документації передбачається за кошти інвесторів без використання бюджетних коштів.

Громадське обговорення містобудівної документації починається з 24.02.2022. Детальне ознайомлення із містобудівною документацією, графічними матеріалами можливе на офіційному веб-сайті Синельниківської міської ради та в приміщенні відділу архітектури та містобудування міської ради за адресою: вул. Довженка, 36 кабінет №16, приймальні дні вівторок, четвер з 9-00 год. до 16-00 год. тел. 4-22-36.

Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово з 24.02.2022 по 24.03.2022 за адресою: 52500 м. Синельникове вул. Каштанова, 14, відділ архітектури та містобудування міської ради. Відповідальний за розгляд пропозицій - начальник відділу архітектури та містобудування Світлана Шеремет.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил.

До участі у громадських обговореннях містобудівної документації запрошуються повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати міської ради.

Термін подачі письмових пропозицій (зауважень) закінчується 24.03.2022

Начальник відділу

архітектури та містобудування

Синельниківської міської ради Світлана ШЕРЕМЕТ


Прес-служба СМР - 24.02.2022.