ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення містобудівної документації (детального плану території для реконструкції житлов…


ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення містобудівної документації (детального плану території для реконструкції житлового будинку під магазин по вул.Козацька,16а у м. Синельниковому Дніпропетровської області)

Виконавчий комітет міської ради, керуючись ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» пунктом 42 ст. 26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повідомляє, що на підставі рішення Синельниківської міської ради від 24.12.2020 № 19-3/VII «Про надання згоди на розроблення детального плану території для реконструкції житлового будинку під магазин по вул.Козацька,16а у м. Синельниковому Дніпропетровської області» розроблений детальний план території для визначення можливості розміщення на земельній ділянці магазину.

Містобудівна документація розробляється з метою визначення можливості використання земельної ділянки під магазин шляхом реконструкції існуючого житлового будинку під об’єкт торгівлі, що знаходиться на вулиці Козацька, 16а у м. Синельниковому. Основні техніко-економічні рішення: загальна площа проєктних робіт – 0,133 га, площа забудови– 80 кв.м., площа будинку, що реконструюється 43,1 кв.м., гранична висота будівлі – до 10,00 м.

Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Синельниківської міської ради. Розробник детального плану території – ТОВ «Арела-Будінвест» (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих робіт, пов’язаних із створення об’єкта архітектури серія АА №001423). Фінансування робіт по розробленню містобудівної документації передбачається за кошти інвесторів без використання бюджетних коштів.

Громадське обговорення містобудівної документації починається з 24.02.2022. Детальне ознайомлення із містобудівною документацією, графічними матеріалами можливе на офіційному веб-сайті Синельниківської міської ради та в приміщенні відділу архітектури та містобудування міської ради за адресою: вул. Довженка, 36 кабінет №16, приймальні дні вівторок, четвер з 9-00 год. до 16-00 год. тел. 4-22-36.

Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово з 24.02.2022 по 24.03.2022 за адресою: 52500 м. Синельникове вул. Каштанова, 14, відділ архітектури та містобудування міської ради. Відповідальний за розгляд пропозицій - начальник відділу архітектури та містобудування Світлана Шеремет.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил.

До участі у громадських обговореннях містобудівної документації запрошуються повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати міської ради.

Термін подачі письмових пропозицій (зауважень) закінчується 24.03.2022

Начальник відділу

архітектури та містобудування

Синельниківської міської ради Світлана ШЕРЕМЕТ


Прес-служба СМР - 24.02.2022.