Logo

Telegram
Facebook

Перейменування вулиць міста: запрошуємо до обговорення!


Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць: Московська, Новомосковська, Белгородська, що в місті Синельникове

Комісія з найменування та перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд у місті Синельникове при виконавчому комітеті Синельниківської міської ради, керуючись Указом Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2021 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», вважає за необхідність перейменувати вулиці, які мають російські назви.

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Синельниківської міської ради.

Пропонується перейменувати вулиці, що знаходяться в місті Синельникове Дніпропетровської області, на такі варіанти:

вулицю Московська на: Волонтерська, Багряна, Пилипа Орлика;

вулицю Новомосковська на: Визволителей, Щаслива, Гайдамацька;

вулицю Белгородська на: Соборна, Живописна, Джерельна.

Пропозиції щодо перейменування вулиць надані головою ради ветеранів прикордонників міста Синельникове Володимиром Барановським, громадянином Миколою Бобровим – мешканцем м.Синельникове та за пропозицією члена комісії Ольги Кусливої.

Громадські обговорення триватимуть з 26.05.2022 року по 25.07.2022 року.

Громадське обговорення заплановано провести з використанням офіційного веб-сайту міської ради, в соціальних мережах, у формі громадських слухань в строк до 25.07.2022 року.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті Синельниківської міської ради за посиланням: https://sinrada.gov.ua/ протягом 3 днів після його завершення.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою на адресу: info@sinmr.dp.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк з 26.05.2022 по 25.07.2022 року, передбачений в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення, або на поштову адресу: 52500, вул. Каштанова, 14 відділ архітектури та містобудування міської ради. Контактні телефони: 073-268-71-43, 073-268-71-44.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Відповідальний за розгляд пропозицій – начальник відділу архітектури та містобудування міської ради Світлана Шеремет.

До участі у громадських обговореннях щодо перейменування вулиць запрошуються повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території міста, юридичні особи, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Голова комісії з найменування та

перейменування вулиць, провулків,

проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд у місті Володимир ЯКОВІН

Варіанти назв вулиць можна обрати, заповнивши анкету на веб-сайті міської ради за посиланням: https://sinrada.gov.ua/entry/opituvannja-pro-varianti-perejmenuvannja-vulic-mista


Прес-служба СМР - 26.05.2022.