Logo

Telegram
Facebook

Інформація про результати засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, за…


30.03.2023 року під головуванням заступника міського голови Сергія Бірюкова відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при міській раді.

У ході засідання розглянуті питання про підсумки роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за 12 місяців 2022 року, а саме:

  • Про підсумки роботи Синельниківського РУП в Дніпропетровській області. За інформацією Мар’яни Писарчук, старшого інспектора відділу превенції, капітана поліції, Синельниківським РУП у період з 01.01.2022 по 31.12.2022 року отримано 201 заяву та повідомлення про вчинення домашнього насильства, які скоєні на території міста. За результатами розгляду вказаних заяв та повідомлень складено 99 адміністративних протоколів за ст. 173-2 КУпАП, з них за ч. ст. 173-2 КУпАП – 85 та за ч. 2 ст. 173 -2 КУпАП – 14, винесено 38 тимчасово заборонних приписів стосовно кривдника.
  • Про підсумки діяльності Синельниківського міського центру соціальних служб. Фахівцями Синельниківського міського центру соціальних служб, з метою надання допомоги потерпілим, проводилась оцінка потреб.
  • Про роботу служби у справах дітей міської ради. Службою велася співпраця з ювенальною превенцією Синельниківського РУП щодо профілактичних та інформаційно – просвітницьких заходів, спрямованих на формування здорового способу життя, запобігання проявам жорстокості та насильства серед дітей.
  • Про підсумки проведення щорічної міжнародної інформаційної кампанії «16 днів проти насильства». Оксана Данчук, головний спеціаліст відділу освіти міської ради, член координаційної ради, прозвітувала, що учнями ліцеїв міста було створено колективні колажі: «Світ очима дитини», «Щасливе дитинство – дитинство без жорстокості». Переглянуто відеоролики з зазначеної тематики. Проведені бесіди з учнями початкових та старших класів, спрямованих на допомогу в досягненні позитивних життєвих цілей учнями.
  • Про роботу Синельниківського відділу №2 філії Центру пробації Дніпропетровської області. Представник Синельниківського відділу №2 філії Центр пробації Дніпропетровської області, старший інспектор, майор внутрішньої служби, Анна Кушнарьова проінформувала про проведену у 2022 році роботу щодо осіб, які засуджені за злочини, пов’язані із застосуванням насильства відносно членів родини або колишнього подружжя.

Головою комісії підведено підсумки наради та наголошено на своєчасному та взаємному інформуванні суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, та ефективне виявлення і узгоджене реагування на факти вчинення насильства.


Прес-служба СМР - 04.04.2023.