Через холоди та віялові відключення електроенергії споживачі Дніпропетровщини активніше користуються газовими приладами – як звичайними кухонними плитами, так і різноманітними портативними чи туристичними пальниками. І часто нехтують правилами безпеки, піддаючи ризику себе та близьких. Щоб запобігти небажаних наслідків, АТ «Дніпропетровськгаз» разом з Міністерством енергетики України нагадують про дотримання таких рекомендацій:

1. Використовувати газові прилади необхідно виключно за призначенням. Перед використанням ознайомитися з інструкціями з експлуатації устаткування та дотримуватися їх.

2. Стежити за нормальною роботою газових приладів, димоходів і вентиляції, перевіряти тягу до включення та під час роботи газових приладів. Періодично очищати димохід.

3. Після закінчення використання газу закрити крани на газових приладах і перед ними.

4. При несправності газового обладнання викликати працівників АТ «Дніпропетровськгаз».

5. При раптовому припиненні подачі газу негайно закрити крани пальників газових приладів і повідомити в аварійну газову службу за телефоном 104.

6. При появі в приміщенні запаху газу:

- негайно припинити використання газовими приладами;

- перекрити крани до приладів і на приладах;

- відчинити вікна або кватирки для провітрювання приміщення;

- викликати аварійну службу за телефоном 104 (з незагазованого приміщення);

- сповістити сусідів про запобіжні заходи, вивести людей з загазованого приміщення;

- не запалювати вогонь, не курити, не вмикати і не вимикати електроосвітлення і електроприлади, не користуватися електродзвінками.

7. Перед входом в підвали, погреби переконатися у відсутності запаху газу (до включення світла або запалювання вогню).

8. Спеціалістів газорозподільної компанії необхідно допускати в приміщення після пред`явлення ними службових посвідчень у будь-який час доби.

9. Ставити до відома Дніпропетровськгаз при виїзді з квартири на термін більше одного місяця.

10. Власники будинків і квартир повинні своєчасно укладати договори на технічне обслуговування внутрішніх мереж і газового обладнання з АТ «Дніпропетровськгаз». У зимовий час необхідно періодично перевіряти оголовки димоходів з метою недопущення їх обмерзання і закупорки.

Дніпропетровськгаз закликає не нехтувати безпекою та берегти своє життя і здоров’я!

© 2023 Supported by Gray