Logo

Telegram
Facebook

Безпека суспільства - найголовніша мета впровадження пробації в Україні!


05.02.2015 Верховна Рада України прийняла Закон України «Про пробацію» відповідно до якого утворились уповноважені органи з питань пробації, які прийшли на зміну колишнім кримінально-виконавчим інспекціям та підпорядковуються Державній установі «Центр пробації» Міністерства юстиції України.

«Пробація України - можливості для змін!» Це слоган пробації України, який містить багатогранну філософію таких можливостей — від зміни правосвідомості та життя окремого правопорушника, зміни підходів до реабілітації правопорушників, прав жертв правопорушення та інтересів громади — до зміни суспільства і держави у цілому.

Національна пробація складається з трьох видів пробації, що обумовлені особливостями правового статусу осіб (суб'єктів пробації) в системі правосуддя: досудова пробація, наглядова пробація, пенітенціарна пробація.

В межах досудової пробації Синельниківський міськрайонний відділ з питань пробації забезпечує суд інформацією, що характеризує обвинуваченого. В межах наглядової пробації, відділом виконуються рішення суду відносно громадян, на яких накладено адміністративне стягнення та які засуджені до: виправних робіт; громадських робіт; суспільно корисних робіт; позбавленні права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, а також здійснює контроль щодо осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням та направляє осіб, засуджених до обмеження волі, до місця відбуття покарання. В межах пенітенціарної пробації відділ займається підготовкою осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання.

В.о.начальника Синельниківського
міськрайонного відділу
філії Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області
майор внутрішньої служби
Савенко Є.В.


Прес-служба СМР - 25.07.2018.

Українська
Англійська