Logo

Telegram
Facebook

Безкоштовні курси в ІТ-галузі для внутрішньо переміщених осіб


 Якщо ви ВПО, хочете сформувати повне уявлення про ІТ-галузь, послухати про її реалії та можливості для вас — приєднуйтесь до серії онлайн-зустрічей “Знайомство з ІТ”! 

 В межах ініціативи ви зможете безкоштовно долучитись до таких заходів:

🔻  Профорієнтаційні лекції — це ознайомчі зустрічі, що проводитимуть ІТ-компанії Дніпра. Вони допоможуть вам сформувати повніше уявлення про ІТ, дізнатись про ролі й задачі в цьому напрямі. Зустрічі проходитимуть раз на тиждень, щосереди, та триватимуть одну годину. 

 Деталі та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/sdpjqC3cSiL8iwjz6

🔻  Карʼєрні мінікурси —  серія зустрічей для ВПО, що проходитиме за трьома спеціальностями: тестувальник, проєктний менеджер, рекрутер. Це можливість зануритись в ІТ-професію і зрозуміти чи підходить вам цей шлях. Фахівці допоможуть вам опанувати ази ІТ-спеціальностей, розкажуть про необхідні знання й навички для побудови карʼєри, нададуть рекомендації про подальший розвиток в цій сфері.

 ✔️Деталі та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/462J9hjjAnAS33j78

Тривалість: липень-серпень

Формат: онлайн (zoom)

Вартість: безкоштовно

Долучайтесь до зустрічей  “Знайомства з ІТ” від IT Dnipro Community, обирайте  цікавий для себе напрям та робіть перші кроки до перспективної  ІТ-карʼєри!Прес-служба СМР - 20.07.2023.