10 квітня 2019 року місто Синельникове вдруге зустрічало учасників обласного конкурсу дитячих талантів «Z_ефір».

Цього дня на сцені центру дитячої та юнацької творчості свої таланти продемонстрували переможці відбіркових турів із м.Синельникове, Петропавлівського, Межівського, Покровського та Васильківського районів. Це хлопці та дівчата від 5 до 16 років.

Оцінювало виступи дітей та молоді висококваліфіковане журі.

Юні артисти (їх було понад 300) представили 31 номер з вокалу, хореографії, театрального мистецтва, інструментального жанру.

Із «зірочками» з інших населених пунктів області змагалися синельниківці, які представили 9 різножанрових номерів. Це: Анастасія Ющик та Катерина Піддєнєжна, вокально-хореографічний колектив «Пульсар», театральний колектив «Експромт», вокально-хореографічний колектив «Натхнення», танцювальна хіп-хоп команда «Ем. Сі. Блек», Пінясова Поліна, Меренчук Кіра, Емілія Гуменнік.

Учасників заходу привітала голова оргкомітету, радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб. Саме обласна державна адміністрація на чолі з Валентином Резніченком виступила ініціатором проведення фестивалю. Цього року «Z_ефір» проводиться вже вдруге.

За словами Ольги Горб, з боку керівництва області та країни останнім часом приділяється значна увага щодо створення сучасних умов для здобуття дітьми загальної та позашкільної освіти. У 2019 році фестиваль зібрав вже 30 тис. обдарованих дітей області.

Гостей міста також привітав міський голова Дмитро Зражевський, який зазначив, що фестиваль з кожним роком стає більш популярним серед дітей та їх наставників. Кожна талановита дитина може подати заявку та випробувати себе на кастингах, продемонструвавши свій талант, вміння та навички.

Міський голова подякував голові ДніпроОДА Валентину Резніченку за підтримку талановитих дітей Дніпропетровщини. Наголосив, що місто Синельникоев завжди відкрито для таких заходів, адже вони дають дітям можливість поспілкуватися за інтересами, обмінятися досвідом. Побажав усім удачі, а найсильнішим - перемоги.

Відбіркові тури фестивалю добігають свого кінця. Кращі з кращих візьмуть участь у фінальному турі, який відбудеться у травні у Дніпрі.

Суддівська колегія визначила, що місто Синельникове на головній сцені Дніпропетровщини представлятимуть: Пінясова Поліна (хореографічне мистецтво, соло), танцювальна хіп-хоп команда «Ем. Сі. Блек» (хореографічне мистецтво, колективи, старша група), Меренчук Кіра (театральне мистецтво) та Емілія Гуменнік (вокальне мистецтво, соло), які здобули І місце.

Вітаємо синельниківців – учасників фіналу обласного фестивалю «Z_ефір»! Пишаємося нашими юними талантами, їх наставниками, бажаємо не зупинятися на досягнутому!