У першу неділю жовтня освітянська громада відзначає своє професійне свято – День працівників освіти.

04 жовтня 2018 року в міському центрі дитячої та юнацької творчості зібралися представники міської влади, вихователі дошкільних навчальних закладів міста, вчителі шкіл та навчально-виховного комплексу, викладачі Синельниківського професійного ліцею, Синельниківської школи культури та мистецтв, працівники центру дитячої та юнацької творчості та Синельниківської дитячо-юнацької спортивної школи, щоб у дружньому колі привітати одне одного зі святом, підвести підсумки роботи за минулий навчальний рік.

Слова вдячності педагогічними працівникам від імені городян, міського голови Дмитра Зражевського висловила заступник міського голови Тетяна Кучерук. «Ви – найкращі педагоги не лише в нашому місті, а й країні, - наголосила представник міської влади. – Синельниківська громада пишається вами, ви – розумні, мудрі, толерантні, виховуєте дітей - гідних громадян нашої держави. Тож нехай присмак любові до праці лише міцніє з кожним роком, а вогник надії допоможе здолати всі труднощі!».

Колег зі святом також привітала начальник відділу освіти міської ради Ірина Афанасьєва, яка побажала всім здоров`я, добробуту, гарного настрою, нових успіхів на освітянській ниві.

З нагоди свята працівникам освіти були вручені відзнаки міського голови Дмитра Зражевського, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, відділу освіти міської ради.

На заході були оголошені підсумки огляду-конкурсу готовності закладів освіти міста до нового навчального року. Серед загальноосвітніх навчальних закладів та навчально-виховного комплексу перемогу здобула школа №5, друге місце посіла школа №2, третє – школа №1.

Серед дитячих садків переможцем визнано садок №8, друге місце здобув ДНЗ№5, третє місце - дитсадок №12.

Колективи-переможці отримали дипломи, а для на покращення матеріально-технічної бази - сертифікати з грошовими винагородами.

Гарним подарунком для всіх присутніх став концерт за участю творчих колективів центру дитячої та юнацької творчості відділу освіти, Будинку науки і техніки локомотивного депо.

Приємними сюрпризами для педагогічних працівників стали різножанрові художні виступи від колег зі шкіл: №1, 2,3,4,5 та садків №3,5,12, тренерів Синельниківської дитячо-юнацької спортивної школи та керівників гуртків центру дитячої та юнацької творчості.