09 жовтня 2020 року на стадіоні Синельниківської ДЮСШ відбулася Спартакіада допризовної молоді. Зазвичай, такий захід у місті вже багато років проходив у травневі дні. Проте карантин, введений через коронавірус, вніс свої корективи. Змагання були перенесені і проведені без глядачів.

Міська спартакіада допризовної молоді є необхідною складовою системи патріотичного виховання молоді міста Синельникове, що забезпечує формування і розвиток соціально значущих цінностей, патріотичної свідомості в процесі виховання і навчання.

З метою вшанування пам’яті воїнів, які віддали своє життя, захищаючи місто Синельникове в роки Другої світової війни, учасники спартакіади поклали квіти до підніжжя пам`ятника загиблим на території братської могили по вулиці Квітнева.

А далі розпочалися змагання з таких дисциплін: біг 60 м, підтягування на перекладині, метання гранати на дальність, перетягування каната та естафета «Рятівник». Також проведено конкурс строю та пісні.

Учасники змагань показали високі ре­зультати, але судді визначили кращих. За загальними підсумками пере­могу здобули юнаки та дівчата загальноосвітнього навчального закладу №3. Другими стали допризовники школи №2. Третє місце посіла команда навчально-виховного комплексу. Переможцям та призерам вручено медалі та грамоти.