Одним із пріоритетних напрямків роботи міської влади на чолі з Дмитром Зражевським є створення належних умов для здійснення освітнього процесу в закладах освіти міста. Щороку проводяться ремонти закладів, оновлюється та поповнюється матеріально-технічна база.

У 2020 році вперше в Синельниковому проводиться реалізація заходів нової важливої програми, спрямованої на поліпшення гігієнічних умов в закладах освіти міста за рахунок бюджетних коштів.

До цього часу в шкільних туалетах проводилися лише косметичні ремонти за благодійні внески батьків. Влітку, до початку нового навчального року, вперше капітально відремонтували приміщення санвузлів 1-го поверху школи № 6.

Днями були завершені роботи з капремонту внутрішніх вбиралень для хлопців та дівчат у школі №4. Як і в навчальному закладі №6, стіни та підлогу тут облицювали сучасною плиткою світлих кольорів, замінили каналізацію, стару сантехніку - на нову, до умивальників підвели холодну та гарячу протічну воду, обладнали окремі кабінки з дверцятами і замками, встановили дозатори для рідкого мила, безконтактні сушилки для рук, дзеркала.

Заклад особисто відвідав міський голова Дмитро Зражевський та разом із директоркою Наталією Сріб’яник перевірив якість виконаних робіт.

Керівниця школи зазначила, що сьогодні шкільні санвузли відповідають всім санітарним нормам. Підрядники працювали якісно та відповідально. До того ж тепер у вестибюлі облаштували і додаткові раковини для миття рук, відремонтували стелю та освітлення, зробили ремонт двох стін. Вчителі з дітьми провели інструктажі, під час яких наголосили на дбайливому ставленні до нового спільного майна.

Сьогодні подібні ремонтні роботи проводяться в туалетних кімнатах найбільшої школи міста № 2. Тут планується відремонтувати 4 санвузли: по 2 для дівчат та хлопців середньої та старшої школи.

Роботи щодо капремонту внутрішніх туалетів в закладах освіти міський голова Дмитро Зражевський планує продовжити і в подальшому. «Наша мета - створити якісні санітарно-гігієнічні умови для перебування учнів у навчальних закладах міста. Адже для нас головне – турбота про здоров’я наших дітей»,- наголошує керівник міста.