14 січня 2022 року в місті завершено цикл розважальних заходів, присвячених новорічним та різдвяним святам. За українським звичаєм, в цей день прийнято святкувати Василів день та Старий Новий рік.

Біля Головної ялинки в центрі міста відбулася заключна культурно-розважальна програма «Зимові розваги», підготовлена центром дитячої та юнацької творчості відділу освіти міської ради.

Гарний настрій дітям та дорослим подарували вихованці вокально-хореографічного колективу «Натхнення» (керівник Жанна Пасічник), а також запальні учасники команди «Avartаnce» (керівник Катерина Піскова) . Глядачі разом із юними артистами, Дідом Морозом та Снігуркою, Бабою Ягою співали, танцювали, грали у рухливі ігри, фотографувалися на пам’ять.

На свято до ялинки завітали також колядники – вихованці Зразкового театрального колективу «Експромт» (керівник Наталія Панасевич). Вони побажали всім доброго здоров’я, добробуту, успіхів у справах та щедро засіяли площу перед центральним парком Синельникового пшеницею на щастя та добро.

Успіхів у роботі на благо громади міста цього дня колядники побажали також і Синельниківському міському голові Дмитру Зражевському, працівникам структурних підрозділів міської ради, відвідавши міську раду. Міні – вистава за участю гурту молоді разом із Козою - символом добробуту та родючості, не залишила байдужими жодного із глядачів.

Керівник міста Дмитро Зражевський подякував гостям за щирі привітання, збереження та пропагування народних традицій, побажав миру, злагоди, успіхів в усьому, вручив колядникам гостинці - солодкі подарунки.

© 2022 Supported by Gray