13 лютого 2021 року на базі філії Синельниківської ДЮСШ відбувся турнір з боксу серед юніорів та школярів 2007-2014 р.н.. Спортивні змагання проведені в рамках заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і присвячені 32-й річниці виводу військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан.

У дев’ятому турнірі взяли участь команди з міст: Дніпро, Павлоград, Тернівка, Синельникове, смт Іларіонове.

Спортсменів від імені міського голови Дмитра Зражевського привітав його заступник Сергій Бірюков. Також з промовами виступили: помічник Народного депутата України Сергія Северина Андрій Гордієнко, голова Дніпропетровської обласної ветеранської організації «Ніхто, крім нас» Ігор Леухін, директор Благодійного фонду «Серця світоч» Оксана Миколенко, заступник директора Дніпропетровської обласної громадської організації патріотичного об’єднання «Примножимо славу Придніпров’я» Роман Клименко, заступник міського комісару, підполковник Едуард Фурчаков.

Під час урочистої частини поіменно згадали імена загиблих земляків – воїнів-афганців, чиє життя обірвала так звана «афганська» війна, яка стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих військовослужбовців.

А далі розпочалися запеклі бої, де кожен боксер випробував свої спортивні вміння, волю до перемоги, майстерність. Всі учасники турніру, незалежно від результату, отримали призи – грамоти та медалі, підготовлені Федерацією боксу та відділом у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Організатором турніру виступила Синельниківська федерація боксу, яку очолює Олексій Решетняк. Олексій Іванович свої заняття боксом розпочав ще у шкільні роки. А потім була армія. Служив в Афганістані, у 345-му повітряно - десантному полку, в окремому розвідувальному взводі. Брав участь у різних масштабних операціях. Заняття спортом та боксом допомогли витримати армійські будні. Повернувшись у звичне життя, закінчив інститут фізичної культури та спорту, зайнявся тренерською справою.

Минулого року спортивна громадська організація відзначила свій десятилітній ювілей і вже випустила зі своїх лав не одне покоління юних боксерів.

«На заняттях ми не лише вчимо дітей боксу, а й проводимо військово-патріотичну роботу, на власному досвіді виховуємо справжніх чоловіків, - говорить Олексій Решетняк. – Покоління воїнів-афганців є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні. Приємно, що кожного року розширюється географія нашого турніру, збільшується кількість учасників. Такі змагання підвищують спортивну майстерність боксерів та сприяють розвитку та популяризації цього олімпійського виду спорту, як в нашому місті, так і за його межами».