З метою військово-патріотичного виховання молоді та пропаганди здорового способу життя, 08 лютого 2020 року у спортивній залі навчально-виховного комплексу відбувся турнір з боксу, присвячений 31-й річниці виводу військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан. Про це повідомили у відділі у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради.

Змагання проводилися згідно чинних правил АІБА.

У турнірі приймали участь юніори та школярі 2004-2012 р.н. різних вагових категорій з м.Новомосковськ, м.Павлоград, м.Дніпро, смт. Васильківка, смт. Іларіонове (близько 90 чоловік).

Тут також засвітилися синельниківські боксери, які посіли призові місця: І місце – Артем Рубан, Ангеліна Немеровченко, Єгор Шелковніков, Данило Александров, Тимофій Гункін, Руслан Каверін, Георгій Крупський, Максим Сень, Богдан Семенко, Артем Рогозін, Олександр Зігаленко, Нікіта Шелковніков та Руслан Сова; ІІ місце – Іван Пустовойт, Тамерлан Яшагін, Андрій Кабишев, Анатолій Сидоренко, Олександр Жук, Тимур Переяслав, Роман Бриндзак, Вадим Заіка, Денис Чорний та Юрій Куліш.

На змаганнях були присутні гості: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Юлія Петрукович, директор Синельниківської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Родзін, тренер Синельниківської міської громадської організації «Федерація боксу» Дніпропетровської області та голова Синельниківського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас» Дніпропетровської області Олексій Решетняк, член громадської організації «Ніхто крім нас» В'ячеслав Норцев, приватний підприємець Віталій Фурманов.

Переможці були нагороджені медалями та грамотами, підготовленими відділом у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради.