29 травня 2019 року, в рамках святкових заходів з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді, на стадіоні Синельниківської ДЮСШ відбулося спортивне свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я». У заході взяли участь десять сімейних спортивних команд від дитячих садків міста та навчально-виховного комплексу, активні групи вболівальників.

У конкурсах на швидкість та спритність, вміння працювати в одній команді, змагалися сім’ї: Вишневецьких (ДНЗ№1), Філімонових (ДНЗ№2), Криворотенко (ДНЗ№3), Скворцевич (ДНЗ №4), Дєвєнтьєвих (ДНЗ№5), Нестеренко (ДНЗ№8), Свалявиних (ДНЗ №10), Плотник (ДНЗ №11), Дінчер (ДНЗ№12), Савченко (НВК).

Різнокольорові м’ячі, обручі, скакалки, інші спортивні знаряддя, яскраві костюми, тематичне музичне супроводження – все створювало не лише атмосферу змагань, а й веселого свята.

За результатами сімейних перегонів, перемогу здобули сім’ї: Нестеренко, Вишневецьких та Дінчер.

Усіх присутніх на яскравому веселому святі привітав міський голова Дмитро Зражевський. Переможцям та учасникам змагань керівник міста вручив подарунки.

Подяки міського голови були оголошені волонтерам проекту «Відкриті уроки футболу», який нещодавно пройшов у місті.

За вагомий особистий внесок в реалізації молодіжної політики, пропаганду здорового способу життя, активну участь у спортивному житті міста, значний особистий внесок у волонтерський рух в рамках проекту подяки Синельниківського міського голови оголошено: Сергію Гладкому, Владиславу Гонтарю, Микиті Іщенку, Олександру Сеферу та Іллі Фень.

Спортивне свято подарувало всім учасникам і вболівальникам азарт, позитивні емоції.

«Такі заходи будемо проводити в нашому місті і в подальшому, адже вони сприяють популяризації здорового способу життя, єднанню сім’ї!» - наголосив міський голова Дмитро Зражевський.