29 червня 2019 року синельниківці відзначили 23-у річницю Конституції України та День молоді України.

На стадіоні Синельниківської дитячо-юнацької спортивної школи відбулося спортивне свято – конкурс «Тато, мама, я – дружна сім'я», в якому взяли участь вихованці дитячих садків міста разом зі своїми мамами та татами, активні групи вболівальників. Переможцям та учасникам змагань міський голова Дмитро Зражевський вручив подарунки. Нагороди отримали також волонтери проекту «Відкриті уроки футболу», який нещодавно пройшов у місті.

В алеях центрального парку культури та відпочинку працювали ігрові містечка для дітей, проводилася соціально-вулична ігротека, святкова торгівля.

Учасники клубу «Синельникове – місто творчих людей» представили свої неповторні вироби на виставці робіт декоративно-прикладного мистецтва.

З метою привернення уваги до проблем екології та шляхів їх вирішення, ініціативна група учнів школи №1 під керівництвом Юлії Березенської в рамках проекту «Zero Waste School» провели екологічну акцію «За чистоту рідного міста».

На літній естраді «Ракушка» серед випускників навчальних закладів Синельникове проведено програму «Вернісаж випускників 2019 року». Юнаки та дівчата представили синельниківцям свої яскраві образи, костюми, зачарували всіх вальсом.

Талановиті діти міста - учасники творчих колективів подарували синельниківцям яскравий дитячий святковий концерт.

Зі святами мешканців Синельникове та гостей під час урочистої частини привітали міський голова Дмитро Зражевський, представник Дніпропетровської обласної ради, кандидат в депутати Верховної Ради України Сергій Северин. Найактивніші представники молоді за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді були відзначені нагородами Дніпропетровської обласної ради.

Візднаки та подарунки були вручені також випускникам – медалістам загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Керівник міста Дмитро Зражевський вручив біометричні паспорти та подарунки молоді, яка вперше отримує паспорт.

Велику святкову концертну програму підготували творчі колективи Будинку науки і техніки локомотивного депо, центру дитячої та юнацької творчості, Синельниківської школи культури та мистецтв.

Завершився святковий день яскравим феєрверком та запальною вечірньою дискотекою.