24 червня 2018 року в центральному парку культури та відпочинку відбулися заходи до Дня молоді України та 22-ї річниці Конституції України.

В алеях парку працювали ігрові містечка для дітей, проводилася соціально-вулична ігротека, а в районі школи №1 - конкурс малюнків на асфальті на тему: «Моє щасливе дитинство».

На літній естраді «Ракушка» серед випускників навчальних закладів міста проведено конкурсну програму «Зустріч випускників – 2018 року. Юнаки та дівчата представили синельниківцям свої яскраві образи, костюми, зачарували всіх вальсом.

Зі святами мешканців Синельникового та гостей під час урочистої частини привітав міський голова Дмитро Зражевський. Керівник міста також вручив біометричні паспорти та подарунки молоді, яка вперше отримує паспорт.

Святкову концертну програму для синельниківців та гостей міста підготували творчі колективи Будинку науки і техніки локомотивного депо, центру дитячої та юнацької творчості, Синельниківської школи культури та мистецтв. За традицією, для молоді була проведена запальна вечірня дискотека.

Святковий феєрверк синельниківцям подарував депутат обласної ради Василь Астіон.

Під час заходу працювала святкова торгівля.