02 жовтня 2017 року у концертній залі Синельниківської школи культури та мистецтв відбулися урочисті проводи 33 юнаків міста та району до лав Збройних Сил України. Цієї осені українське військо від міста поповнять 14 юнаків.

Призовників, їх близьких та рідних з урочистою та хвилюючою подією привітали: перший заступник міського голови Володимир Яковін, заступник голови Синельниківської районної державної адміністрації Сергій Бірюков, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Синельниківського об’єднаного міського військового комісаріата Дмитро Довженко.

Від імені міського голови Дмитра Зражевського до призовників звернувся Володимир Яковін. Перший заступник міського голови зазначив, що служба в армії - це важливий етап у житті кожного чоловіка та висловив сподівання, що юнаки вправно опанують нову професію - захист Вітчизни, побажав усім зустріти надійних товаришів та батьків-командирів, мирного неба над головою, не забувати, що вдома на них чекають найрідніші люди – батьки, яким необхідно телефонувати якомога частіше.

Заступник голови Синельниківської райдержадміністрації Сергій Бірюков зазначив, що армія - це своєрідний тест для кожного чоловіка, є школою мужності, комусь допоможе у виборі професії – стати військовим. Побажав гідно нести почесне звання "Захисник Вітчизни", повернутися додому справжніми чоловіками, загартованими та здоровими.

Представник військкомату Дмитро Довженко наголосив, що у юнаків на майбутні півтора роки з'явиться нова велика сім'я та запевнив, що у зону проведення АТО їх не направлятимуть. Військову науку призовники вивчатимуть у частинах.

На добру згадку про цей важливий день, від міської та районної влади юнаки отримали подарунки – дорожні набори, які стануть їм в нагоді вже найближчим часом.

Музичні подарунки для майбутніх захисників Вітчизни приготували аматори Синельниківського району - Анна Микитенко, тріо «Мікс», Анастасія Ткаченко, викладач Синельниківської школи культури та мистецтв Анна Яценко та її учениця Соф’я Яланська.