25 березня 2020 року під головуванням міського голови Дмитра Зражевського відбулося спільне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та міського протиепідемічного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Під час засідання обговорено питання щодо виконання спільного доручення керівництва Дніпропетровщини про невідкладні заходи з попередження поширенню коронавірусу на території області, запровадження та виконання таких заходів в місті Синельникове в умовах надзвичайної ситуації та продовження загальнонаціонального карантину до 24 квітня 2020 року.

Зокрема йшлося про матеріально-технічне забезпечення відповідними медичними та захисними засобами міської лікарні та центру надання первинної медико-санітарної допомоги, неухильне виконання лікарями алгоритму запровадження протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу у разі виявлення хворих громадян.

Також обговорили питання про можливість виготовлення захисних масок в місті; про наявність продовольчих запасів у суб’єктів господарювання; організацію роботи із громадянами, які повернулися із-за кордону, де були зафіксовані лабораторно підтверджені випадки COVID-19; проведення роботи по виявленню громадян з числа соціально незахищених верств населення для їх забезпечення продовольчими товарами та медикаментами.

Окрему увагу приділили питанню щодо забезпечення медичного персоналу, поліцейських та інших категорій працівників, які безпосередньо контактують з населенням, засобами захисту, підвезення лікарів, медичного персоналу, працівників критичної інфраструктури до робочих місць.

Наголосили на необхідності продовження проведення роз’яснювальної роботи серед населення, зокрема осіб пенсійного віку, щодо загрози зараження COVID-19, уникання відвідування місць масового скупчення громадян.

Ухвалили рішення про припинення на території міста Синельникове руху автобусів автотранспортним підприємством «АТП 11215». Перевезення всіх категорій пасажирів по місту автоперевізником припиняється з 00.00 27 березня 2020 року. У разі екстреної необхідності буде використовуватися черговий автотранспорт.

ПРОТОКОЛ засідання читати далі