06 березня 2018 року в актовій залі центру дитячої творчості відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Жінок - представників трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, депутатів міської ради, голів квартальних комітетів, матерів загиблих воїнів АТО, членів об’єднань громадян з наступаючим святом привітав міський голова Дмитро Зражевський. «Без перебільшення можна сказати, що світ існує завдяки вам: ви даруєте життя, виховуєте дітей, звалюєте на свої тендітні плечі незліченну кількість турбот. Сьогодні важко уявити галузь, де б не працювали жінки, - зазначив керівник міста. - Ви надихаєте нас, чоловіків на подвиги, є нашою підтримкою в усьому. Тож від імені чоловічої половини Синельникового дякую вам за все. Ви для нас - найкращі!», побажав усім добра, щастя, здоров`я, любові та злагоди під мирним небом України.

З нагоди свята за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у соціально-економічний розвиток міста, сферу соціально-трудових відносин, за високі досягнення у праці, кращі дванадцять жінок отримали відзнаки міського голови та квіти.

У цей день особливу увагу приділили жінкам, чиї сини віддали життя за незалежність та територіальну цілісність України. Від імені міського голови Дмитра Зражевського їм були вручені подарунки та квіти. Вітальні листівки та квіти матері загиблих військовослужбовців отримали також від імені військового комісара Синельниківського об’єднаного міського військового комісаріату Вадима Калініна.

Теплі слова привітань на адресу жіноцтва прозвучали від помічника депутата Дніпропетровської обласної ради Володимира Хорішка Тетяни Швець. З нагоди свята подарунки та квіти від народного обранця отримали 7 жінок.

Від депутата обласної ради Василя Астіона вітання передав Олександр Родзін. У подарунок кожній жінці, присутній на святковому заході, було вручено святкові листівки та весняні квіти у горщиках.

Творчі колективи центру дитячої творчості, Будинку науки і техніки локомотивного депо, Синельниківської школи культури та мистецтв подарували представницям прекрасної половини міста яскравий концерт. На знак подяки від міського голови Дмитра Зражевського аматорам були вручені солодощі.

Вихованці гуртків центру дитячої творчості у фойє закладу підготували виставку художніх робіт та виробів із дерева «Любій матусі».