У рамках залучення синельниківців до занять фізичною культурою і спортом, до здорового способу життя, з метою всебічного розвитку дітей, 08 вересня 2018 року на стадіоні дитячої юнацької спортивної школи відбулося святкування Дня фізичної культури і спорту України.

У заході взяли участь: ветерани спорту, колективи фізичної культури підприємств міста, учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, спортивних клубів та федерацій, Синельниківського професійного ліцею.

Вітаючи учасників заходу, заступник міського голови Тетяна Кучерук відмітила, що синельниківська громада пишається успіхами спортсменів - вихованців різних федерацій, спортивної школи, які мають високі результати та прославляють місто далеко за його межами. «Ви є гарним прикладом для багатьох мешканців нашого міста, дуже хотілося б, щоб до занять фізичною культурою та спортом долучалося якомога більше людей, щоб це стало модним!" - наголосила Тетяна Кучерук та побажала усім міцного здоров'я, великої удачі, наснаги, спортивних і життєвих перемог.

Традиційно, з нагоди свята, кращим представникам галузі були вручені нагороди.

За особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Дніпропетровській області, популяризацію здорового способу життя, відзнаку Управління молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації отримав тренер-викладач з футболу Синельниківської ДЮСШ Віталій Волков.

Тренер-ветеран спортивної школи з легкої атлетики Володимир Коваль, вчитель-ветеран Володимир Ходаковський, активний учасник спортивно-масових заходів серед колективів фізичної культури Анатолій Дем’яненко нагороджені відзнаками міського голови Дмитра Зражевського, які вручила Тетяна Кучерук.

За підсумками 2017-2018 навчального року, школу №2 визнано найкращою за спортивними результатами олімпіади з фізичної культури серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Перехідний кубок преможцям вручив ветеран педагогічної праці, Заслужений вчитель України Євген Трушенко. Друге місце здобули вихованці навчально-виховного комплексу. Третє місце завоювали учні школи №5.

Грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради нагороджені переможці в номінації «Найкращий спортсмен 2018 року». Символічні статуетки та грамоти вручила керівник відділу Юлія Петрукович. Нагороди отримали:

Марія Голік– вихованка Синельниківської Федерації Кіокушин Карате ІКО-1, яка протягом 2018 року стала володарем Кубку України серед юніорів категорії «умі те» та призеркою України серед юніорів категорії «ката»;

Кирило Жалєйко – вихованець Синельниківської міської громадської організації «Федерація Боксу» Дніпропетровської області. Кирило у 2018 році неодноразово ставав бронзовим та срібним призером чемпіонатів Дніпропетровської області з боксу;

Олександр Казновецькийвихованець відділення футболу Синельниківської дитячо-юнацької спортивної школи. Олександр – капітан збірної команди гравців 2002 року народження. У 2018 році визнаний найкращим півзахисником атакувального плану;

Євгеній Маршалов - вихованець відділення легкої атлетики Синельниківської дитячо-юнацької спортивної школи. Євгеній у 2018 році тричі був призером чемпіонату Дніпропетровської області серед молоді та дорослих, став чемпіоном області зі стрибків у висоту серед молоді;

Сергій Применко – вихованець Дніпровської регіональної федерації ММА, кік-боксинг, муай-тай і всіх стилів бою. Сергій два роки поспіль – чемпіон України з кік-боксингу. Він є членом збірної команди України і готується до Чемпіонату світу, який буде проходити в Італії у жовтні цього року;

Тетяна Шляпнікова – гравець клубу «Торнадо». Завдяки її результативним подачам, волейбольна команда посідала призові місця в міських змаганнях та турнірах. Тетяна у поточному році визнана найкращим гравцем клубу «Торнадо»;

Микола Ярошевич – вихованець футбольного клубу «Дніпро-Агро». Микола є основним воротарем команди футбольного клубу, яка неодноразово ставала переможницею на змаганнях різних рівнів.

Музичні вітання на адресу учасників спортивного свята прозвучали від студії вокалу Модерн» Синельниківської школи культури та мистецтв (керівник Анна Яценко) та у виконанні членів хіп-хоп команди «М.С.Black» (керівник Андрій Нікітін).

Пам`ять синельниківців - спортсменів, які примножували спортивну славу Синельникового у різні часи, своїм особистим прикладом пропагували здоровий спосіб життя та вже пішли з життя, вшанували хвилиною мовчання.

Свято продовжили змагання для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста з естафетного бігу 5х80м, бігу 60м, перетягування канату. Для колективів фізичної культури і спорту міста – з волейболу, шашок, шахів, доміно.

Переможці у кожному виді змагань нагороджені грамотами та медалями, підготовленими відділом у справах сім`ї, молоді та спорту міської ради.