З нагоди дев’ятої річниці створення центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Україні, колектив Центру надання адміністративних послуг міста Синельникове приймав привітання від міської влади на чолі з виконувачем обов'язків міського голови Володимиром Яковіним та голови Синельниківської районної державної адміністрації Світлани Назарчук.

Наша Дніпропетровська область є визначним лідером у країні в сфері надання адміністративних послуг, взірцем для багатьох територій щодо розробки і впровадження інноваційних проєктів, європейських практик обслуговування заявників, засновником та промоутером унікального бренду «Єдина мережа ЦНАП Дніпропетровської області».

Працівники Центру надання адміністративних послуг – високопрофесійні адміністратори. Небайдужі люди, які щиро вболівають за улюблену справу та завзято працюють задля кожного мешканця Синельникового. Мають активну життєву позицію та роблять потужний внесок у розбудову і процвітання Єдиної мережі ЦНАП Дніпропетровської області.

Вітаємо колег! Нехай кожен день буде сповнений великих успіхів і нових перемог на благо України, Дніпропетровщини та нашого рідного міста Синельникове!