З метою недопущення аварійних ситуацій на автошляхах м.Синельникове, забезпечення безпечного руху пішоходів, у місті щороку проводяться роботи щодо санітарної обрізки дерев, видаленню аварійних. Роботи проводяться з урахуванням звернень громадян.

У 2021 році міським комунальним підприємством «Благоустрій» вже виконано обрізку та видалення близько 40 аварійних дерев, що знаходяться по вулиці Ватутіна, на території амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 по вул. Гагаріна, 3. Наразі розпочаті роботи по обрізці дерев на схилах шляхопроводу по вулиці Центральна.

Кілька днів поспіль активно ведуться роботи і по вулиці Залізнична. Тут обрізано гілля дерев, що схилялося на проїжджу частину дороги та заважало руху вантажних автівок.

Обрізані гілки комунальники одразу швидко та легко переробляють автоматичним методом рубки за допомогою нового обладнання – подрібнювача гілок, а потім вже перероблену деревину одразу вивозять.

Керівник КП «Благоустрій» Володимир Вісіч зазначає, що придбаний минулого року за кошти міського бюджету подрібнювач гілок став незамінним помічником для працівників підприємства у роботах з благоустрою Синельникового.

«Таким чином ми можемо позбутися великих куп гілок в різних районах міста, зекономити час на прибиранні, працю людей та паливо на перевезенні напівпорожніми вантажними машинами, адже дробарка здатна перерубувати гілки діаметром до 8 см в залежності від вологості і породи дерева, перетворювати сировину в шматки довжиною від 12 до 20 см», - говорить Володимир Вісіч.

Отримана продукція є ідеальним паливом для піролізних і твердопаливних котлів, камінів, печей та інших опалювальних приладів, а також для виробництва деревного вугілля. Комунальники її пакують у сітки та пропонують придбати населенню. Вартість однієї сітки вагою 30 кг становить 30 грн.