09 травня 2018 року представники міської влади, депутатського корпусу міської ради, делегації підприємств, установ та організацій Синельникового, об'єднань громадян, школярі, небайдужі синельниківці, відвідали чотири братські могили загиблих воїнів в 1941-1945 роках, де вшанували пам`ять про мужніх визволителів рідної землі хвилиною мовчання та покладанням квітів, вклонилися живим свідкам Другої світової війни.

На мітингах, що відбулися, городян від імені міської влади привітали: секретар міської ради Олена Заіка (братська могила, розташована по вулиці Квітневій) перший заступник міського голови Володимир Яковін (вул.95-го прикордонного загону), керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лілія Журавель ( вул.Тиха).

Заступник міського голови Тетяна Кучерук взяла участь у мітингу, що відбувся в центрі міста біля Меморіалу Слави в центрі міста.

Звертаючись до синельниківської громади, Тетяна Кучерук наголосила на неоціненному внеску у перемогу над нацизмом українського народу, висловила слова величезної вдячності живим свідкам тієї війни – сивочолим ветеранам, які внесли особистий внесок у перемогу над нацизмом; працівникам тилу, дітям війни, всім, хто допоміг відродити зруйновані міста і села у мирний післявоєнний час. «На превеликий жаль, з кожним роком свідків тих страшних подій стає все менше і менше. На даний час в місті проживає 14 учасників бойових дій часів Другої світової війни, більшість з яких вже не можуть самостійно пересуватися, - зазначила Тетяна Кучерук, - Тому ми всі повинні оточити таких людей увагою та турботою. Ці люди для нас є прикладом мужності та героїзму в боротьбі за свободу та незалежність рідної землі!».

«Сьогодні неспокійно на сході нашої країни, українська земля опинилася під загрозою втрати територіальної цілісності і суверенітету. На її захист піднялися нинішні захисники Вітчизни – нащадки славних воїнів - переможців у Другій світовій війні. Ми вдячні кожному, хто докладає зусилля, щоб наші діти ходили в дитячі садки і школи під мирним небом! Хай лише добрі новини приходять до кожної сім’ї, будуть перемоги, мир та злагода, ветеранам – здоров'я, зустріти з нами ще не одну весну!» - зазначила представник міської влади.

Привітання на адресу городян пролунали також від військового комісара Синельниківського об`єднаного міського військового комісаріату Вадима Калініна, голови Синельниківської міської ради ветеранів Дніпропетровьсокї області Євгена Скрипника.

У хвилині мовчання синельниківці та гості міста схилили голови перед тими, хто пройшов вогонь воєнного лихоліття та чиє життя обірвалося передчасно, поклали квіти до підніжжя Меморіалу Слави.

У центральному парку культури та відпочинку, за участю творчих колективів міста відбувся зворушливий святковий концерт «Велич вашого подвигу на віки в наших серцях!». У виконанні аматорів пролунали незабутні мелодії воєнних років, які надихали захисників Вітчизни, вселяли сили та впевненість у перемозі.

Організатори заходу подбали також і про маленьких синельниківців: для них працювало ігрове містечко, проводилися майстер-класи із петриківського розпису, аквагриму, тут можна було придбати сувенірну продукцію.