Telegram
Facebook

Міський голова привітав спортсменів міста

Щорічно в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту.

Сьогодні в місті Синельникове працює дитячо-юнацька спортивна школа, діють 6 різних за напрямками спортивних федерацій та клубів, які відвідують близько 800 синельниківців, різних за віком. Спортсмени приймають активну участь у різних чемпіонатах та кубках області, всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях. Додому привозять високі нагороди та звання.

За традицією, в цей день у місті проводиться низка загальноміських заходів. Проте цього року, через карантинні обмеження, організатори зменшили кількість учасників та спортивних поєдинків. Протягом кількох днів відбулися окремі змагання, без глядачів, як того вимагає сьогоднішній день.

Так у переддень свята проведено турнір з міні-футболу серед дітей 2002-2010 років народження «Майбутні чемпіони»; футбольний турнір «Команда нашого подвір'я»; спортивні змагання серед школярів.

12 вересня на стадіоні ДЮСШ пройшли змагання з шахів, шашок, доміно, волейболу.

Учасників змагань та переможців раніше проведених особисто привітав міський голова Дмитро Зражевський. «На превеликий жаль, сьогодні карантинні обмеження не дозволяють провести Свято спорту повноцінно, разом із великою спортивною родиною, - зазначив керівник міста. – Та хочеться відмітити, що з кожним роком кількість дітей, охочих займатися спортом, у місті зростає. Влада постійно працює над тим, щоб створити у Синельниковому комфортні умови для занять юних спортсменів і шанувальників фізичної культури і спорту. Так у минулому році на базі навчально - виховного комплексу проведено реконструкцію стадіону, відремонтовано спортивний блок у приміщені закладу. Це дало змогу відкрити тут два відділення ДЮСШ.

Цього року розроблена проєктно-кошторисна документація для продовження реконструкції стадіону Синельниківської дитячо-юнацької спортивної школи. Розвиток цього осередку спорту в місті буде одним із пріоритетних напрямків роботи міської влади у наступному році».

За особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Дніпропетровській області та місті Синельникове, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, відзнаки Дніпропетровської обласної ради, управління молоді і спорту обласної державної адміністрації, міського голови Дмитра Зражевського отримали кращі представники галузі.

Серед них: тренери-викладачі, керівники спортивних секцій, колективів фізичної культури, члени спортивних клубів, вчителі фізичної культури навчальних закладів міста.

Заслужені нагороди вручено також юним спортсменам відділень та федерацій міста. Володарями звання «Найкращий спортсмен 2020 року» стали 8 спортсменів, які протягом року досягли високих результатів у заняттях з кікбоксінгу, кіокушин карате, боксу, дзюдо, легкої атлетики, футболу.

Грамоти та медалі вручено переможцям міських змагань серед закладів освіти міста. Командні змагання проведено напередодні з естафетного бігу 5х80 м серед юнаків та дівчат, з перетягування канату серед юнаків. У бігу на 60 м дівчата та хлопці змагалися індивідуально.

За традицією, були підведені підсумки олімпіади з фізичної культури серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

У 2019-2020 навчальному році І місце здобула школа №2, яка і стала володарем перехідного кубку олімпіади. ІІ місце вибороли учні навчально-виховного комплексу. Кубок олімпіади за ІІІ місце вручено школі №1.

За підтримки європейського проєкту «УЕФА ГРОУ» у Дніпропетровській області, набори спортивного інвентарю вручено закладам загальної середньої освіти, вихованцям ДЮСШ - футбольні форми для команди.

Заслужені нагороди цього дня також отримали учасники спортивних змагань з настільних ігор, команди, які здобули призові місця у волейбольному турнірі. У запеклій боротьбі перемогу виборола команда «Торнадо-1», срібним призером стала команда «ДЮСШ». Волейболісти «Торнадо-2» здобули почесне ІІІ місце.