Людно та гамірно було ввечері 15 червня 2019 року в новому парку на мікрорайоні по вулиці Миру. Відділом культури та туризму міської ради, при підтримці міського голови Дмитра Зражевського, для дітей та дорослих тут проведено культурно - розважальні заходи.

Учасниці міського клубу «Синельникове – місто творчих людей» до уваги відвідувачів представили виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва.

Майстер петриківського розпису Анна Кіпрова провела для синельниківців майстер-класи з унікальної техніки малярства, що сформувалося на Дніпропетровщині у селі Петриківка. У стилі петриківського розпису усім бажаючим був зроблений також і боді-арт.

Свої творчі здобутки глядачам представили учасники різних вікових груп дитячого вокально-хореографічного колективу «Пульсар» під керівництвом Яни Курілех. Кожен виступ талановитих вихованців публіка супроводжувала бурхливими оплесками. Дебютним став цей день для найменших артистів – дітей від 3 до 5 років. У їх виконанні прозвучала сучасна дитяча пісня.

Яскраві виступи дітей перепліталися з різними іграми, які провели з аудиторією ведучі - Катерина Додон та Яна Курілех.

Організатори заходу висловлюють слова подяки майстриням клубу та артистам за цікаві змістовні програми, підготовлені для синельниківців, та запрошують на інші!

Мета проведення літнього циклу культурно-розважальних заходів – відновлення здоров’я дітей після навчального року, створення необхідних умов для змістовного відпочинку, повноцінного розвитку підростаючого покоління Синельникового. Це - один із пріоритетних напрямків роботи міської влади під керівництвом Дмитра Зражевського.