Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у жовтні 2020 року було розглянуто 92 звернення. З них письмових – 63, за допомогою телефону – 2.

Через органи влади вищого рівня надійшло 27 звернень. Найбільше звернень виконавчий комітет міської ради отримав від державної установи «Урядовий контактний центр» – 21, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 5, від Дніпропетровської обласної державної адміністрації – 1.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 30 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 1 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 36 заявників, знаходиться на розгляді 25 звернень.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 90, повторні – 2; дублетне - 0, неодноразові – 1.

За формою надходження: на особистому прийомі – 0; поштою – 63, через органи влади – 27; ч/з засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 2.

За видами: заяви – 89; скарги – 3, пропозиції – 0.

За статтю авторів звернень: жіноча – 65; чоловіча – 27, анонім – 0;

За типом: листи – 66; усне – 24; електронне – 2.

За суб′єктом: індивідуальні – 86; колективні – 6; анонім – 0.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 24 громадянина пільгових категорій: 17 пенсіонерів, 1 багатодітна сім’я, 1 дитина війни, 1 особа з інвалідністю ІІ групи, 2 особи з інвалідністю ІІІ групи, 1 учасник бойових дій, 1 ветеран праці. Від інших категорій громадян надійшло 3 звернення, 65 звернень надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: комунальне господарство (27), соціальний захист (15), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (12), охорона здоров’я (6), земельні відносини, аграрна політика (5), містобудування та архітектура (5), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (4), праця і заробітна плата (3), житлова політика (3), екологія та природні ресурси (2), економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво (2), освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (1), транспорт і зв'язок (1), інше (6).