Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у вересні 2020 року було розглянуто 131 звернення. З них письмових – 91, за допомогою телефону – 9, через засоби масової інформації – 1.

Через органи влади вищого рівня надійшло 30 звернень. Найбільше звернень виконавчий комітет міської ради отримав від державної установи «Урядовий контактний центр» – 21, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 9.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 32 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 3 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 52 заявника, знаходиться на розгляді 44 звернення.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 128, повторні – 2; дублетне - 0, неодноразові – 1.

За формою надходження: на особистому прийомі – 0; поштою – 91, через органи влади – 30; ч/з засоби масової інформації – 1; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 9.

За видами: заяви – 123; скарги – 6, пропозиції – 2.

За статтю авторів звернень: жіноча – 81; чоловіча – 47, анонім – 3;

За типом: листи – 95; усне – 33; електронне – 3.

За суб′єктом: індивідуальні – 114; колективні – 14; анонім – 3.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернувся 31 громадянин пільгових категорій: 17 пенсіонерів, 3 учасника АТО, 3 члена сім’ї загиблого учасника АТО, 1 багатодітна сім’я, 1 одинока мати, 1 дитина війни, 1 особа з інвалідністю ІІ групи, 2 особи з інвалідністю ІІІ групи, 1 учасник війни, 1 учасник бойових дій. Від інших категорій громадян надійшло 7 звернень, 93 звернення надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: комунальне господарство (41), соціальний захист (23), праця і заробітна плата (11), земельні відносини, аграрна політика (9), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (8), охорона здоров’я (7), екологія та природні ресурси (6), містобудування та архітектура (4), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (4), житлова політика (3), освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (3), транспорт і зв'язок (3), діяльність органів місцевого самоврядування (2), економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво (1), оформлення права власності на нерухоме майно (1), інше (5).