Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у вересні 2019 року було розглянуто 128 звернень. З них письмових – 78, на особистому та виїзному прийомах міського голови побувало 22 громадянина.

Через органи влади вищого рівня надійшло 28 звернень. Найбільше звернень виконавчий комітет міської ради отримав від державної установи «Урядовий контактний центр» – 25, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 3.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 38 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 2 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 58 заявників, знаходяться на розгляді 30 звернень.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 128; повторні – 0; неодноразові – 0, дублетне – 0.

За формою надходження: на особистому прийомі – 22; поштою – 78, через органи влади – 28; ч/з засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 0.

За видами: заяви – 127; скарги – 1; пропозиції – 0.

За статтю авторів звернень: жіноча – 78; чоловіча – 50; анонім – 0.

За типом: листи –119; усне – 8; електронне –1.

За суб′єктом: індивідуальні - 117, колективні – 11; анонім – 0.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулося 38 громадян пільгових категорій: 26 пенсіонерів, 4 учасника антитерористичної операції, 1 інвалід ІIІ групи, 2 дитини війни, 2 інваліда війни, 1 учасник війни, 1 учасник бойових дій, 1 ветеран праці. Від інших категорій громадян надійшло 2 звернення, 88 звернень надійшло від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: комунальне господарство (41), соціальний захист (16), містобудування та архітектура (9), праця і заробітна плата (9), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (8), аграрна політика і земельні відносини (7), економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво (7), охорона здоров’я (6), житлова політика (4), екологія та природні ресурси (4), освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (3), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (1), діяльність підприємств та установ (1), діяльність органів місцевого самоврядування (1), інше (11).

Згідно з затвердженим графіком міським головою та його заступником проведено 4 особистих прийоми громадян: 2 особистих прийоми в приміщенні міської ради, 1 виїзний прийом у приміщенні Синельниківського міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора – 1» й 1 виїзний прийом у приміщенні Синельниківського міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора – 2», на яких побувало 22 громадянина. В ході прийому порушувались питання ремонту покрівлі, прибирання території контейнерних майданчиків, санітарної обрізки дерев, придбання слухового апарату за кошти міського бюджету, обладнання дитячого майданчика, надання матеріальної допомоги на реабілітацію після операції, виділення земельних ділянок тощо.