Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у серпні 2021 року було розглянуто 198 звернень. З них письмових – 74, за допомогою телефону – 10, на особистому прийомі міського голови – 6.

Через органи влади надійшло 108 звернень: від державної установи «Урядовий контактний центр» – 70, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 38.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 87 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 2 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 65 заявників, знаходиться на розгляді 44 звернення.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 194, повторні – 4; дублетне - 0, неодноразові – 0.

За формою надходження: на особистому прийомі – 6; поштою – 74, через органи влади – 108; ч/з засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 10.

За видами: заяви – 149; скарги – 49, пропозиції – 0.

За статтю авторів звернень: жіноча – 137, чоловіча – 61, анонім – 0;

За типом: листи – 120; усне – 74; електронне – 4.

За суб′єктом: індивідуальні – 188; колективні – 10; анонім – 0.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 58 громадян пільгових категорій: 41 пенсіонер, 2 учасника АТО, 9 осіб з інвалідністю ІІ групи, 2 особи з інвалідністю ІІІ групи, 2 учасника бойових дій, 2 багатодітних сім’ї. Від інших категорій громадян надійшло 2 звернення, 138 звернень надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: комунальне господарство (108), економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво (17), охорона здоров’я (17), соціальний захист (16), земельні відносини, аграрна політика (14), праця і заробітна плата (8), екологія та природні ресурси (5), житлова політика (3), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (3), містобудування та архітектура (1), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (1), діяльність підприємств та установ (1), освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (1), культура та культурна спадщина, туризм (1), інше (2).

Згідно з затвердженим графіком міським головою проведено 3 особистих прийоми громадян: 2 особистих прийоми в приміщенні міської ради, 1 виїзний прийом у приміщенні Синельниківського міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора – 1», на яких побувало 6 громадян. В ході прийому порушувались питання ремонту доріг, ремонту покрівель багатоквартирних будинків, надання матеріальної допомоги на лікування, санітарної обрізки дерев тощо.

© 2022 Supported by Gray