Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у лютому 2021 року було розглянуто 97 звернень. З них письмових – 67, за допомогою телефону – 4, через засоби масової інформації – 1, від інших органів, установ, організацій – 1.

Через органи влади надійшло 24 звернення: від державної установи «Урядовий контактний центр» – 12, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 9, від Народного депутата України Медведчука В. В. – 1, від Дніпропетровської обласної державної адміністрації – 1, від 48 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області – 1.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 29 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 4 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримав 41 заявник, знаходиться на розгляді 23 звернення.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 93, повторні – 3; дублетне - 0, неодноразові – 1.

За формою надходження: на особистому прийомі – 0; поштою – 67, через органи влади – 24; ч/з засоби масової інформації – 1; від інших органів, установ, організацій – 1; за допомогою телефонного зв'язку – 4.

За видами: заяви – 94; скарги – 3, пропозиції – 0.

За статтю авторів звернень: жіноча – 60, чоловіча – 36, анонім – 1;

За типом: листи – 40; усне – 11; електронне – 2.

За суб′єктом: індивідуальні – 90; колективні – 6; анонім – 1.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 33 громадянина пільгових категорій: 20 пенсіонерів, 2 особи з інвалідністю ІІ групи, 3 особи з інвалідністю ІІІ групи, 3 учасника АТО, 2 одиноких матері, 2 дитини війни, 1 ветеран праці. 64 звернення надійшло від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: комунальне господарство (26), соціальний захист (16), праця і заробітна плата (12), земельні відносини, аграрна політика (10), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (8), містобудування та архітектура (7), охорона здоров’я (5), освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (4), житлова політика (3), оформлення права власності на нерухоме майно (2), економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво (1) , екологія та природні ресурси (1), інше (2).